DIGI ENTERTAINMENT

Hedefimiz; etkinlik misafirlerinizin dijital sistemlerimizle eğlenirken kendi sosyal medya hesaplarından yapacakları paylaşımlarla markaya etkili bir PR alanı yaratmak.


Etkinliklerinizde kurduğumuz markaya özel dijital sistemlerle; katılımcılarınızın eğlenmelerinin yanı sıra anı yaşamaları ve günün sonunda hafızalarında olduğu kadar sosyal medya hesaplarında da kendi çevreleriyle paylaşmak isteyecekleri bir organizasyon düzenliyoruz.


Konseptinize uygun yaratılan eğlence alanlarında ekranlar ya da sanal gerçeklik araçlarıyla konuklara özel fotoğraf, video, gif gibi görseller oluşturarak eğlencenin yanı sıra etkinliğinizi anılaştırıyoruz. Katılımcıların yaptığı paylaşımlar sayesinde etkinlikte bulunmayan kitlenin de marka etkinliğinden haberdar olması ve iletişime geçme isteğini sağlıyoruz.


Digi Entertainment alanında oldukça güçlü olan Rem Agency; etkinlik kurgusunun ardından tüm süreci de yöneterek dijital çözüm ve yazılımları da kendi bünyesinde çözüyor; 3. partner arayışına gerek kalmadan en düşük maliyetlerle ihtiyaçları karşılıyor.